Bengt Johansson oljemålning

399948

BENGT JOHANSSON (f 1941): komposition, signerad, olja på pannå, ca 35x35 cm

Bengt Johansson oljemålning

Budhistorik (18 bud)
2705570
2705583
2705570
2705580
950
2705570
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.