Claes Hakenäs oljemålning

399946

CLAES HAKENÄS (f 1948): Komposition, monogramsignerad CH, olja på pannå, ca 42x35 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Claes Hakenäs oljemålning

Budhistorik (12 bud)
2704313
2704232
2704232
700
2701560
650
2704231
650

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.