Hans Wilhelmsson oljemålning

399942

HANS WILHELMSSON (f 1942): Gata, signerad, olja på duk, ca 45x52 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Hans Wilhelmsson oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2706056
2705174

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.