Bokskåp Karl Johan

399924

BOKSKÅP, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérat i mahogny, höjd ca 246, 126x50 cm, nyckel finns

Renoverat och kompletterat, enstaka fanérskador

Ändringar/tillägg
Ncykel hämtas i Utlämningen

Bokskåp Karl Johan

Budhistorik (10 bud)
2691891
14 500
2691890
14 000
2691888
13 500
2691889
13 500
2691888
13 000

Slutpris SEK:
14 500
1 399 EUR, 1 589 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.