Sten Lundmark oljemålning

399922

STEN LUNDMARK (1900-tal): Kustmotiv med seglare, signerad Sten Lundmark, olja på duk, ca 74x135 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Sten Lundmark oljemålning

Budhistorik (44 bud)
2691883
6 600
2691881
6 400
2691875
6 200
2691880
6 000
2691875
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.