Lena A. Linderholm - färglitografi

399921

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Flicka i trädgård", signerad och numrerad 205/300, färglitografi, bladmått ca 80x57 cm

Fack 27

Budhistorik (15 bud)
2694110
2694113
950
2694110
900
2694109
850
2694105

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.