Hans Arnold

399919

HANS ARNOLD (1925-2010): "Alladin", signerad Arnold, lackad gouache på kartong, 36x24cm.

smärre ytskador

Fack 22

Hans Arnold

Budhistorik (5 bud)
2693857
2693375
2688229
700
2687844
2685551

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.