Serveringsvagn

399914

SERVERINGSVAGN, björk och teak, 1950/60-tal, delvis frostad glasskiva, höjd ca 68 cm, med dragknop

Slitage, något skev

Rum 20

Serveringsvagn

Budhistorik (18 bud)
2690432
2690230
2690387
1 900
2690230
1 800
2690386
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.