Oidentifierad konstnär

399906

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Sakralt motiv, signerad Guillaumin, olja på duk, ca 26x36 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (15 bud)
2691824
3 400
2691595
3 200
2691822
3 200
2691595
2691390
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.