Sybord

399895

SYBORD, Karl Johanstil, 1900-tal, lyrfot, höjd 74, 40x52cm

Slitage. nyckel saknas , smärre fanérskada på fot

Rum 17

Sybord

Budhistorik (10 bud)
2691556
700
2691226
650
2691552
650
2691226
600
2690425
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.