Benno Artz akryl

399894

BENNO ARZT (född 1941): "Birdsong", signerad och daterad Benno Artz -013, akryl på duk, ca 140x120 cm

Rum 1

Benno Artz akryl

Budhistorik (19 bud)
2691607
7 600
2691615
7 400
2691607
7 200
2691605
7 000
2691596
6 800

Slutpris SEK:
7 600
733 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.