Wladislaw Popielarczyk

399887

WLADISLAW POPIELARCZYK (1925-1987): komposition, signerad och daterad W Popielarczyk 64, blandteknik på papper, 120x30 cm

Skador

Rum 9

Wladislaw Popielarczyk
Budhistorik (3 bud)

2691649
2691625
2691625

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.