Wladislaw Popielarczyk

399886

WLADISLAW POPIELARCZYK (1925-1987): komposition, signerad och daterad W Popielarczyk 64, blandteknik på papper, ca 70x30 cm

Skador

Fack 24

Wladislaw Popielarczyk

Budhistorik (1 bud)

2691614
2016-08-18 15:11:33

2016-08-18 kl 16:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.