Lindorm Liljefors oljemålning

399868

LINDORM LILJEFORS (1909-1985), Älg vid skogsbryn, signerad och daterad L Liljefors -53, olja på pannå, ca 44x53,5 cm

Fack 44

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2684452
3 200
2683579
2683579
2 800
2683292
2 600
2683292
2 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.