Slagbord i furu

399866

SLAGBORD, 1800-tal, furu, med 2 slag, höjd 79, 175x104 cm

slitage

Rum 21

Slagbord i furu

Budhistorik (18 bud)
2691220
2691219
1 700
2691218
1 600
2691217
2691011
1 300

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.