Stolar gustaviansk stil

399865

STOLAR, 6 st., mörkbetsat trä, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, textilklädd sits, sitthöjd ca 45 cm

Visst slitage

Hylla 9

Stolar gustaviansk stil

Budhistorik (6 bud)
2691199
650
2691104
600
2690796
450
2690271
2688977

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.