Fåtöljer

399860

FÅTÖLJER, 1 par, Louis XV-stil, 1900-talets mitt, gråmålade, vit klädsel, lösa plymåer, sitthöjd ca 52, 93x65 cm

Slitage, senare bemålade, senare klädsel

Möbler, Fåtöljer

Rum 20

Fåtöljer

Budhistorik (52 bud)
2691817
10 500
2691931
10 000
2691817
9 800
2691930
9 600
2691817
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 006 EUR, 1 181 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.