Skrivbord engelsk stil

399856

SKRIVBORD, idegran, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, skinnklädd skiva, höjd ca 78, 135x75 cm, nycklar finns

Bruksslitage, smärre skador

Rum 5

Skrivbord engelsk stil

Budhistorik (9 bud)
2691686
1 400
2691684
1 300
2691681
2691586
2691499

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.