Jockum Nordström

399853

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum 146/250, litografi, bladmått ca 60x85 cm

Oramad

Rum 9

Jockum Nordström
Budhistorik (5 bud)
2691894
2 600
2691893
2 400
2689666
2685991
2682923

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.