Blombord

399851

BLOMBORD, 1 par, 1900-talets sista kvartal, betsat trä, höjd ca 70, 97x32 cm

Slitage, insatser med korrosion

Möbler, Övriga möbler

Rum 20

Blombord

Budhistorik (14 bud)
2691934
2691558
2691558
900
2691159
850
2691159

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.