Karmstol Frankrike

399845

FÅTÖLJ, Louis XVI, Frankrike, träskuren och bemålad, randig klädsel, sitthöjd ca 40 cm

Lagningar, slitage

Rum 5

Karmstol Frankrike

Budhistorik (12 bud)
2694806
1 400
2694805
2694804
2694676
850
2694671

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.