Omega Seamaster 30

399840

OMEGA, Seamaster 30, armbandsur, 1960-tal, stål, plexiglas, manuell, diameter 35 mm, ej armband i original

Ej funktionstestad, bruksslitage

Klockor/Ur

Omega Seamaster 30

Budhistorik (10 bud)
2697621
2694865
2693887
1 700
2693765
1 600
2689757

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.