Oljemålning

399832

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv med uppstickande kyrkton, olja på duk, ca 46x91 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 16

Oljemålning

Budhistorik (9 bud)
2691331
2684431
2691209
2684431
1 900
2690357
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.