Slaglåspistol och Jambiyor

399830

JAMBIYOR 2 st., med dekorerade mässingsbaljor, SLAGLÅSPISTOL, dubbelpipig, belgisk

Skador slitage

Vapen/Medaljer

Monter 9

Slaglåspistol och Jambiyor

Budhistorik (15 bud)
2685497
2689458
2685497
950
2689457
900
2685497
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.