Tondo målningar med religiöst motiv

399827

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Religiöst motiv, 1 par, olja på pannå, ram i förgyllt pastellage, tondo, diameter ca 33 cm

Skador, retuscher, maskstungen

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (20 bud)
2691640
1 600
2691634
2691634
1 400
2691379
1 300
2691379

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.