Fat i tenn

399824

FAT, 8 st., tenn, 1800-tal, diameter 18,5-23,5 cm

Bucklor, bristningar, slitage

Diverse, Metall

Monter 9

Fat i tenn

Budhistorik (11 bud)
2691237
2691060
750
2690802
700
2690173
650
2683377
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.