Stolar rokokostil

399816

STOLAR, 1 par, bonad björk, 1900-talets mitt, rokokostil, skuren dekor, klädsel med rosmönster, sitthöjd 43 cm

Bruksslitage

Rum 6

Stolar rokokostil

Budhistorik (7 bud)
2691721
600
2691725
550
2691721
500
2691723
450
2691721

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.