Stolar 1800-tal

399813

STOLAR, 4 st., 1800-tal, furu, sitthöjd ca 45 cm

Åldersrelaterat slitage

Hylla 9

Stolar 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
2691683
1 300
2690087
2691682
2690087
2689150

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.