Sängbord

399812

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets senare del, vitlackerade, med låda, höjd ca 57, 54x50 cm

Visst slitage

Rum 9

Sängbord

Budhistorik (1 bud)

2683409
2016-08-11 14:59:01

2016-08-18 kl 13:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.