Arkivskåp

399811

ARKIVSKÅP, 1930/40-tal, troligen Mjölby Intarsia, låsbar klaff med intarsiadekor, invändig hyllinredning, underdel med hylla, på hjultrissor, höjd ca 72, 35x55 cm

Visst slitage, hjultrissor med skadat gummi

Rum 5

Arkivskåp

Budhistorik (9 bud)
2691467
1 600
2691429
2691464
2691429
2690593

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.