Göran Malmvall Vitrinskåp

399810

GÖRAN MALMVALL, "KA 72", vitrinskåp, Karl Andersson & Söner AB, mahognyfaner, beslag i vitmetall, höjd ca 202, 80x35 cm

Bruksslitage, smärre märken

Rum 18

Göran Malmvall Vitrinskåp

Budhistorik (9 bud)
2691996
2691995
2 800
2691993
2 600
2691978
1 300
2691420

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.