Pardörrar 1700-tal

399797

PARDÖRRAR, furu och smide, liggande profilerad panel, rundad överdel, 1700-tal, spår av pärlgrå originalfärg, bredd ca 68+70, höjd 160 cm.

Slitage, avslag, saknade delar

Diverse

Rum 10

Pardörrar 1700-tal

Budhistorik (5 bud)
2691133
2692010
2691133
2687913
600
2684561

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.