Omega Seamaster

399793

OMEGA, Seamaster, armbandsur, 1960-tal, stål, plexiglas, automatic, datum, diameter 34 mm, stålarmband ej original

Ej funktionstestad, bruksslitage

Klockor/Ur, Herrklockor

Omega Seamaster

Budhistorik (9 bud)
2697862
2 800
2697858
2 600
2693917
2 400
2697448
2693917

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.