Porträtt oljemålning

399783

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt föreställande Emma von Engeström, född Mörner, monogramsignerad NJ, olja på duk, 55x42 cm

Proveniens: Ätten von Engeström på Heby Gård

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Porträtt oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2691851
1 600
2683624
2683624
2691850
2683624

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.