Barna Basilides

399773

BARNA BASILIDES (Ungern 1903-1967): Vildsvinsjakt, signerad, olja på duk, ca 80x100 cm

Rum 2

Barna Basilides

Budhistorik (6 bud)
2689384
7 000
2684460
6 800
2683240
5 000
2683018
2682647

Slutpris SEK:
7 000
668 EUR, 751 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.