Biblioteksstege

399763

BIBLIOTEKSSTEGE med fyra trappor, 1900-talets andra hälft, svartmålad, totalhöjd 154 cm

Slitage, senrae bemålning

Rum 5

Biblioteksstege

Budhistorik (28 bud)
2690905
5 000
2690923
5 000
2690905
4 600
2690920
4 400
2690905
3 800

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.