Fiskmarknad

399753

OIDENTIFERA KONSNTÄR (1900-tal): Fisktorget i Köpenhamn, monogramsignerad, olja på duk, ca 31x44 cm

Fiskmarknad

Budhistorik (5 bud)
2690574
450
2690405
2690411
2690405
2687014

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.