Einar Parslev

399752

EINAR PARSLEV (1891-1977): Badande figurer, signerad, olja på duk, ca 30x37 cm

Einar Parslev

Budhistorik (5 bud)
2691003
450
2690821
2691002
2690821
2682138

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.