Takampel

399747

TAKAMPEL, 1900-talets första hälft, stomme av patinerad mässing, matt glaskupa, höjd ca 60, diameter 52 cm

Visst slitage

Belysning, Taklampor, Metall

Hylla 3

Takampel

Budhistorik (1 bud)

2682155
2016-08-10 15:12:53

2016-08-17 kl 19:21
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.