Stig Bergman

399746

STIG BERGMAN (1900-tal): Stockholmsmotiv, signerad Stig Bergman, färglitografi, 24/210, ca 52x37 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 16

Stig Bergman
Budhistorik (7 bud)
2690910
550
2690712
500
2690906
500
2690712
450
2690903

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.