Oljemålning

399743

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Mor och barn, signerad och daterad A Kjellström 1877, olja på duk, 42x53 cm

Konst, Äldre måleri

Oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2690983
850
2690981
2690691
750
2690188
550
2689147
450

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.