Ilka Pärni färglitografi

399739

ILKA PÄRNI (född 1959): Komposition, signerad och daterad I. Pärni -08, färgserigrafi, 107/295, bladmått ca 55x5,5 cm

Fack 26

Ilka Pärni färglitografi
Budhistorik (14 bud)
2690215
2690622
2690215
900
2690620
850
2690215

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.