Maybritt Wallin

399737

MAYBRITT WALLIN (f. 1940): "Brand i rågax", signerad och daterad Wallina 1973, kallemalj på aluminium, 50x75 cm

Fack 34

Maybritt Wallin

Budhistorik (2 bud)

2690978
2690977

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.