Maybritt Wallina kallemalj

399735

MAYBRITT WALLINA (född 1940): "Eternell", signerad och daterad Wallina 1978, kallemalj på aluminium, 26x26 cm

Fack 14

Maybritt Wallina kallemalj

Budhistorik (3 bud)

2690810
2686025
2685525

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.