Maybritt Wallina emaljmålning

399734

MAYBRITT WALLINA (född 1940): "Frukost i det gröna", signerad och daterad Wallina 1976, kallemalj på aluminium samt cloisonné i koppar, 50x50 cm

Rum 10

Maybritt Wallina emaljmålning

Budhistorik (37 bud)
2690973
6 200
2690972
6 000
2690969
5 800
2690971
5 800
2690969
5 600

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.