Bordslampa

399725

BORDSLAMPA, i mässing och grön plåt, 1900-talets mitt, höjd 52 cm

smärre slitage

Belysning, Bordslampor, Metall

Rum 7

Bordslampa

Budhistorik (14 bud)
2689610
2 800
2683137
2 600
2689608
2 600
2683137
2 400
2681890

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.