Angelica Wiik färglitografi

399706

ANGELICA WIIK (född 1960): "Kajplats", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 11/290, ca 43x30 cm, oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (9 bud)
2696317
2694722
2694651
2694651
950
2694310
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.