Angelica Wiik färglitografi

399704

ANGELICA WIIK (född 1960), "Mina drömmars stad", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 29x42,5 cm, oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (21 bud)
2694416
2694413
1 900
2694412
1 800
2694411
1 700
2694410
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.