Angelica Wiik färglitografi

399703

ANGELICA WIIK (född 1960): "Ögontröst", signerad Angelica Wiik, 178/290, färglitografi med glitter, ca 30x43,5 cm; oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (32 bud)
2692747
2 800
2686624
2 600
2692746
2 600
2686624
2 400
2686474

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.