Angelica Wiik färglitografi

399702

ANGELICA WIIK (född 1960): "Räven", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 59x38 cm, oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (21 bud)
2690715
1 600
2690719
2690715
1 400
2690717
1 300
2690715

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.